У різних кіосках на базарі 1 кг апельсинів коштує по-різному: в одному кіоску 41 грн 30 к., у другому 42 грн 20 к., а в третьому 44 грн 90 к. Яка середня ціна 1 кг апельсинів? Відповідь перетворіть у гривні та запишіть у вигляді десяткового дробу
Ответы
Ответ дал:
1
Відповідь:
*(41,30+42,20+44,90)÷3=42,8
Покрокове пояснення:
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
1 год назад
2 года назад
2 года назад
8 лет назад