• Предмет: Математика
  • Автор: artemkarposuk
  • Вопрос задан 1 год назад

Купили  4 кг печива  та  3 кг  цукерок. Середня ціна покупки -  34,5 грн  за 1 кг. Скільки  коштує  1 кг  печива,  якщо 1 кг  цукерок коштує 52,5  грн?​

Ответы

Ответ дал: alexanderradchenkoml
0

Ответ: 75,2

Пошаговое объяснение:

Вас заинтересует