• Предмет: Биология
  • Автор: tamila4112010
  • Вопрос задан 4 месяца назад

цікаві факти про корисні бактерії​

Ответы

Ответ дал: Xen0x
2

Без корисних бактерій наш організм не зміг би перетравлювати їжу та отримувати необхідні речовини для життя.

Деякі корисні бактерії можуть допомагати підтримувати здоров'я шкіри, запобігаючи виникненню запалення та інших проблем.

Корисні бактерії можуть також зменшувати ризик виникнення хвороб серця та діабету.

Щоденне вживання продуктів з корисними бактеріями, таких як йогурт та кефір, може допомогти зберегти баланс мікробіоти в організмі та підтримувати загальне здоров'я.

Корисні бактерії також використовуються в промисловості для виробництва різних продуктів, наприклад, пива, сиру та квашених овочів.

Деякі корисні бактерії можуть бути використані для очищення води та ґрунту від забруднень.

Корисні бактерії також допомагають зберігати природний баланс у екосистемах, що в свою чергу забезпечує збереження різноманітності життя на нашій планеті.

Деякі корисні бактерії можуть бути використані для боротьби зі шкідливими бактеріями, запобігаючи виникненню інфекцій та хвороб.

Ответ дал: zhornik2011
0

Ответ:Учені вважають, що у світі існує понад мільйон видів бактерій, хоча на сьогодні описано та вивчено тільки близько 10 тисяч із них.

Хоча вперше бактерію побачили в мікроскоп у другій половині XVII століття, сам термін «бактерія» з'явився тільки через 150 років.

Людиною, яка відкрила зв'язок між бактеріями і хворобами, 1850 року став Луї Пастер. Його дослідження в галузі медицини продовжив Роберт Кох, який на початку XX століття став Нобелівським лауреатом за вивчення збудників туберкульозу.

Уся інформація, необхідна для життя бактерій, зберігається в одній ДНК – у розгорнутому стані її довжина перевищує 1 мм.

Бактерії можуть мати від нуля до тисячі джгутиків, за допомогою яких вони переміщуються в просторі.

Бактерії в середньому мають розмір від 0,5 до 5 мікрометрів.

Бактерії здатні занурюватися в рідину і спливати на її поверхню, змінюючи свою щільність.

Вони також вміють отримувати енергію за допомогою дихання, бродіння і фотосинтезу.

Бактерії виникли на планеті близько 4 млрд років тому і були першими живими істотами, що населили Землю.

Саме завдяки бактеріям в атмосфері Землі почав накопичуватися кисень, який за кілька мільярдів років досяг концентрації, придатної для дихання. Скупчення кисню було благом для планети, але справжньою катастрофою для видів бактерій, не пристосованих до такого середовища. Ці організми або масово вимирали, або перебиралися в місця з безкисневим середовищем.

Объяснение:

Вас заинтересует