Ціна яблук - 24,3грн за килограм, що у 2,7 раза менше, гіж ціна грущ за кілограм. Скільки коштує кілограм груш? На скільки кілограм груш дорожчий за кілограм яблук?
Ответы
Ответ дал:
8
Відповідь:
24,3:2,7=9(грн)-ціна кг груш
9:24,3=0.32- рази дорожчий кілограм груш за яблука
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
1 год назад
1 год назад
2 года назад
2 года назад
8 лет назад