Ответы
Ответ дал:
0
Відповідь: R = 16 см .
Пояснення:
У ΔАВС АВ = ВС = 16 см ; ∠А = 30° .
За теоремою синусів ВС/sinA = 2R ;
R = BC/( 2sinA ) = 16/( 2* 1/2 ) = 16 ( см ) ; R = 16 см .
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
2 года назад
2 года назад
3 года назад
3 года назад
9 лет назад
9 лет назад