в магазині купили 2,6 цукерок і 4,5кг печива,заплативши за всю покупку 110 грн.скільки коштує 1кг цукерок,якщо 1кг печива коштує 12,6 грн
Ответы
Ответ дал:
0
пример:
1 кг цукерок коштує 12 грн
нехай 1 кг печева коштує х грн
6кг*12грн + 8кг * х грн = 144
72 + 8*х = 144
8*х = 72
х = 72/8 = 9грн
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
3 года назад
3 года назад