Мама купила 12,4 кг картоплі ,за ціною 6,5 грн за 1 кг,та 6,7 кг помідорів.Скільки коштує 1 кг помідорів якщо за всю покупку вона заплатила 243,41 грн.
Ответы
Ответ дал:
1
Відповідь:
24,28 грн
Покрокове пояснення:
Спочатку потрібно обчислити вартість купленої картоплі:
12,4 кг * 6,5 грн/кг = 80,6 грн
Далі, застосуємо рівняння для знаходження вартості покупки, виключивши вартість картоплі:
243,41 грн - 80,6 грн = 162,81 грн
Залишилось з'ясувати, скільки коштує 1 кг помідорів. Для цього потрібно розділити вартість помідорів на їх вагу:
162,81 грн / 6,7 кг = 24,28 грн/кг
Отже, 1 кг помідорів коштує 24,28 грн.
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
1 год назад
3 года назад
3 года назад
8 лет назад
8 лет назад