• Предмет: Биология
  • Автор: darinaakimiv9
  • Вопрос задан 4 месяца назад

Будь ласка допоможіть срочно!​

Приложения:

Ответы

Ответ дал: mariiacom109m4075854
1

Геном Рослини містять хромосоми з генетичною інформацією, зазвичай здатні до асексуального та сексуального розмноження. Тварини Містять хромосоми з генетичною інформацією, здатні до сексуального розмноження. ГрибиМістять геном у вигляді однієї або декількох хромосом, здатні до асексуального та сексуального розмноження.

Особливості будови клітин РослиниМають клітинну стінку та хлоропласти для здійснення фотосинтезу, великі вакуолі та наявність цитоплазматичних органел. ТвариниКлітини не мають клітинної стінки, вони містять цитоскелет, мітохондрії та інші цитоплазматичні органели. ГрибиКлітини мають стінку з хітину, містять цитоплазматичні органели, але не мають хлоропластів.

Тканини Рослини мають спеціалізовані

тканини, такі як провідна, епідермальна, мезофільна та інші, які забезпечують функціонування рослини. Тварини мають спеціалізовані тканини, такі як м'язова, нервова, епітеліальна, зв'язкова та інші, які забезпечують функціонування тварини. Гриби не мають спеціалізованих тканин, але мають міцелій, що складається з багатьох нитей, які забезпечують функціонування грибів.

Органи Рослини мають спеціалізовані органи,

такі як корінь, стебло, листок та інші, які

забезпечують функціонування рослини. Тварини мають спеціалізовані органи, так і як серце, легені, шлунок, нирки та інші, які забезпечують функціонування тварини. | Гриби не мають спеціалізованих органів, але мають структури, які виконують різні функції, наприклад, фруктові тіла для розмноження, гіфи для харчування та інші.

Живлення | Рослини здійснюють

фотосинтез та забезпечують собі живлення з вуглеводів, ліпідів та білків, які вони виробляють самостійно. | Тварини здійснюють хетеротрофне живлення, тобто живляться іншими організмами або органічними сполуками. Гриби здійснюють хемо-або гетеротрофне живлення, тобто живляться органічними сполуками, розкладаючи їх у різноманітні елементи.

Активний рух | Рослини не здатні до активного

руху, вони ростуть та розвиваються за допомогою розширення клітин і відкладання клітинних елементів. | Тварини здатні до активного руху, що дозволяє їм шукати їжу, уникати хижаків та забезпечувати розмноження. | Гриби не здатні до активного руху, але вони можуть рухатися у межах певних структур, наприклад, розгалуження гіф або виростів грибних тіл.

Основні групи рослин, тварин та грибів включають: Рослини: квіткові рослини, хвойні, папоротеподібні, мохи та водорості.

Тварини: безхребетні (молюски, комахи, ракоподібні, головоногі тварини), хребетні (риби, земноводні, плазуни, птахи та ссавці).

Гриби: дерев'янисті гриби, слизовики, закріплені гриби, аскоміцети, базидіоміцети та інші.

Вас заинтересует