• Предмет: История
  • Автор: flowersanlis
  • Вопрос задан 4 месяца назад

Назвіть відомі вам проблеми довкілля сучасної України. Запропонуйте шляхи/способи вирішення цих проблем (4-5 проблем).


БУДЬ ЛАСКА ДУЖЕ ТРЕБА!!!!!!!​

Ответы

Ответ дал: holovkinamaria031
2

1. Відмовитися від поліетиленових пакетів – екологічно та економічно.

За даними ООН, приблизно 5 трильйонів поліетиленових пакетів споживаються у світі щороку, або близько 10 мільйонів - щохвилини. Наразі, близько 60 країн світу почали боротьбу із пластиком на законодавчому рівні. І основним об’єктом цієї боротьби стали поліетиленові пакети, і, в певній мірі, пінопласт. Але боротьбу із поліетиленовими пакетами можна розпочати самостійно, просто зменшивши їх споживання. Наприклад, в магазині замість них можна використовувати багаторазові торбинки. Також наші вчені винайшли пакет який розкладається за місяць, при тому, що поліетиленовий пакет, розкладається 15 років. Такі пакети мають увійти у життя українців. Ще виготовляють стаканчики, які зазвичай з пластику.

Це не тільки зменшить кількість споживаного вами поліетилену, а й допоможе заощадити.

2. Як берегти енергію у побуті?

Існує безліч простих методів, які ще й дуже допоможуть заощадити. Наприклад, оптимальне освітлення. Вдень по-максимуму використовуйте ресурси природного світла. Коли вже вмикаєте світло ввечері, робіть це тільки там, де це необхідно (навіщо платити за освітлення цілої квартири або будинку, якщо ви знаходитесь тільки в одній кімнаті?). Використовуйте енергозберігаючі лампи – вони служать довше і споживають менше енергії, ніж звичайні.

3.Обирати найбільш екологічній транспорт.

Типовий легковий автомобіль викидає приблизно 404 грами вуглекислого газу на милю (1,6 км). Протягом року середньостатистичне авто викидає 4,6 тонн вуглекислого газу. Такі дані наводить Агентство охорони довкілля США. Замість використання персональної автівки, можна їздити на роботу на громадському транспорті. А ще краще - на велосипеді або пішки. Це не тільки екологічно, а ще й безкоштовно. Бонус в такому випадку - скинуті калорії. Коли я йду до роботи з дому на велосипеді, трачу 220 калорій, а коли йду пішки – 440 калорій. Плюс, мені не доведеться платити за бензин або ж проїзд громадським транспортом. Та і абонемент в спортзал стає менш необхідною витратою.

4. Економити воду.

Свіжа, чиста вода – це обмежений ресурс. 2.1 мільярди людей у світі не мають доступу до безпечної питної води, відповідно до даних Всесвітньої організації охорони здоров’я. Економити воду, насправді, не так важко. Замість ванни, можна прийняти душ. Поки я чищу зуби, я намагаюсь закривати воду. Вимикання води, поки ви чистите зуби два рази на день, може зберегти 30 літрів води на день – а це 900 літрів на місяць.

5. Сортувати сміття і віддавати на переробку.

Замість того, щоб скло, пластик та папір опиниляся на смітнику чи в океані, вони можуть бути перероблені на інші продукти. Для цього ми маємо сортувати відходи та викидати їх у спеціальні смітники для переробки. Віддавати на переробку можна такі речі як папір, батарейки, пластик, скло та багато іншого.Перероблений папір використовується для виготовлення нових паперових продуктів, що допомагає зберігати дерева та інші природні ресурси. Як зменшити кількість паперу, який ми використовуємо? Друкувати менше. Використовувати обидві сторону аркушу. Використовувати менше серветок. Віддавати на переробку папір, газети, паперові обгортки та інші паперові продукти.

Ось такими простими порадами я намагаюсь користуватися, і це допомагає не тільки довкіллю, а й сімейному бюджету. Звичайно, можна робити набагато більше.

Объяснение:

Сподіваюсь допомогла

Вас заинтересует