Скільки грамів кухонної солі міститься в 1 л 20%-вого розчину (густина розчину дорівнює 1,11 г/л)?допоможіть
Ответы
Ответ дал:
2
Ответ:
Объяснение:
Дано:
V(p-p) = 1 л
ρ(р-р) = 1,11 г/л
w = 20%
Найти: m(NaCl) - ?
Знайдемо масу розчину
m(p-p) = ρ * V = 1,11 * 1 = 1,11 г
Обчислимо масу кухонної солі:
m(NaCl) = m(p-p) * w : 100% = 1,11 * 20% : 100% = 0,222 г
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
3 года назад
3 года назад