Ответы
Ответ дал:
1
Відповідь:
Покрокове пояснення:
За 10 хв перший велосипедист проїде 16/6 = 2,67 км, другий - 14/6 = 2,33 км (тут використано формулу швидкості, V = S/t, де S - відстань, t - час в годинах, а відстань знайдено з формули довжини кола, P = 2πr = 2 * 3,14 * 1 = 6,28 км).
Тому відстань між велосипедистами через 10 хв становитиме 2,67 + 2,33 = 5 км.
verviktoriya2012:
Дякую
А чому ми 16 ділимо на 6 і 14 ділимо на 6?Чому саме на 6?
А чому ми швидкості велосипедистів ділимо саме на 6?
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
1 год назад
3 года назад
3 года назад
8 лет назад