• Предмет: Литература
  • Автор: Аноним
  • Вопрос задан 4 месяца назад

Уроки Маленького принца"

( У творі має бути 3 частини - Вступ, основна частина, висновок
Треба твир дуже потрибно

Ответы

Ответ дал: pupil315
0

Ответ:

Чому Том і Гек поклялися нікому не говорити про побачене на кладовищі?

Як Том і Гек ставилися до Меффа Поттера, якого несправедливо звинувачували у вбивстві?

Як це характеризує Тома і Гека?

До розділу 31

Намалюйте словесну картину “Том і Беккі заблудилися в печері.”

Як Том і Беккі знайшли вихід із печери?

Якими ви уявляєте в печері Тома і Беккі?

Які риси характеру Тома виявилися під час перебування у печері?

До розділу 34

Як Том і Гек знайшли скарб?

До розділу 35

Як Том допомагає своєму другові відмовитися від жебрацького життя?

Яку роль при цьому відіграла обіцянка Тома створити ватагу розбійників?

Для аналізу потрібно обрати стільки епізодів, щоб учні усвідомили твір як художнє ціле. Вчитель проводить вступне і заключне заняття.

Читаючи і коментуючи уривки з повісті про Тома Сойєра, учні осмислюють характери Тома, Сіда, тітки Поллі, інших персонажів, уявляють містечко, в якому відбувається дія, усвідомлюють ставлення автора до своїх героїв. Діти сприймають веселий, добрий гумор Марка Твена і розуміють задуму письменника.

Вважаю, що, готуючи завдання для учнів, не потрібно спрямовувати їхню увагу на пошук засобів художнього зображення, бо такі завданняпризводять до розриву форми і змісту. Зображальні засоби не можна розглядати окремо від змісту, від тієї ролі, яку вони відіграють у творі.

У процесі читання й аналізу уривків із повісті важливу роль відіграє створення атмосфери довірливих роздумів. Учні читають і перечитують певні епізоди для підтвердження, доведення своєї думки, для осмислення тих чи інших рис характеру героя.

Читаючи про те, що Том не хоче в понеділок іти до школи і вигадує собі хворобу, учні не тільки засуджують Тома, а ставляться до нього із симпатією, бо він – добрий, а його наївна хитрість занадто прозора і викликає посмішку. Саме такого враження і прагне досягти автор.

Отже, потрібен аналіз змісту, до якого йдемо через форму, і аналіз форми, який виступає як розгляд змісту у засобах його вираження.

Завершуючи роботу над епічним твором, слід провести узагальнюючу бесіду ( про автора, його ставлення до своїх героїв, про те, що автор хотів сказати людям своїм твором ). Така бесіда не тільки поглиблює розуміння повісті, а й розвиває учнів естетично.

Учні на заключних заняттях вчаться мотивувати своє ставлення до образів твору.

Отже, вивчення епічного твору дає можливість застосовувати різноманітні завдання, що розвивають, збагачують учнів, допомагають їм у розповіді про героїв і про події, бачити відображення вічних проблем людського буття.

Гаррієт Бічер Стоу “ХАТИНА ДЯДЬКА

Вас заинтересует