10 Воротар має право виходити за лінію воріт?
12 Скільки можливо тримати м'яч в руках?

1

Ответ:

1) Історія гри Гандбол, у нинішньому його вигляді, придумали датські футболісти на рубежі ХІХ і ХХ століть

2)  6 гравців і воротар

3) Гра відбувається в закритому приміщенні на прямокутному майданчику розміром 40×20м. Навколо майданчика має знаходитись зона безпеки розміром не менше 1м уздовж бокових ліній і не менше 2 м за лінією воріт

4) ширина 3 м, висота 2 м

5) Матч починається з введення м'яча в центрі поля

6) Не можна робити з м'ячем у руках більше трьох кроків

7)  Гол зараховується, якщо м'яч повністю перетнув лінію воріт, і при цьому атакуюча команда не порушила правила, а суддя не дав сигналу до зупинки гри

8) В гандболі зазвичай грають до 30-ти очок

9) Матчі дорослих команд (від 16 років) складаються з двох таймів по 30 хвилин з 15-хвилинною перервою (матчі дитячих команд 8-12 років складаються з двох таймів по 20 хвилин, а команд 12-16 років — з двох таймів по 25 хвилин), Після перерви команди міняються сторонами майданчика.