СРОЧНОООО!!!!!!!!!!!!!!! ДАЮ 100 БАЛЛОВ!

Напишіть твір на тему «Дитинство мало б бути щасливим»
Обов’язково у власному творі використайте приклад із прочитаних нами текстів:
1.Борис Грінченко «Украла»
2.Галина Кирпа «Мій тато став зіркою»
3.Оксана Сайко «Гаманець»
4.Іван Нечуй-Левицький «Вітрогон»
Вимоги до твору
1. Обсяг – 1 сторінка ( 90 - 100 слів).
2. Твір має бути цілісним, а не окремими не пов’язаними між собою реченнями.
3. Кожен абзац твору розкриває одну думку.
4. Необхідно писати стисло і ясно. Твір не повинен містити нічого зайвого, має нести лише інформацію, необхідну для розкриття теми твору, власної позиції автора.
5. Твір має відрізнятися чіткою композиційною побудовою: початок – 1 абзац (2- 3 речення); основа частина – 2 абзац (5-7 речень); приклад (1 речення); висновок – 3 абзац ( 2- 3 речення). , бути логічним за структурою.
6. Твір повинен засвідчити, що його автор знає й осмислено застосовує набуті знання, узагальнення, ідеї.
7. Твір має містити переконливе аргументування порушеної проблеми.

Ответы

Ответ дал: irinairina86
21

Ответ:

Дитинство - час, коли всі мрії збуваються можливими, а проблеми не важливі. Але, на жаль, не у кожної дитини воно щасливе. У творі «Украла» Борис Грінченко описує життя бідної дівчинки, яка мріє про щасливе дитинство, але змушена красти, щоб прожити день. Це лише один із багатьох прикладів того, як негативні умови можуть вплинути на дитину.

Протест, в іншому творі - «Мій тато став зіркою» Галини Кирпи, бачимо як любов та підтримка може зробити дитинство щасливим. Головна героїня, Лілі, дуже любить свого тата, який стає відомим актором, але не буває про свою родину. Вона бачить про те, що щастя - це не лише слава, а й любов близьких людей.

У творі Оксани Сайко «Гаманець» головний герой, хоч і дістав найбільшу кількість грошей зі свого гаманця, але все одно почувається нещасним. Це нагадує нам про те, що матеріальне благополуччя не забезпечує щасливе дитинство.

Тому, щоб дитинство було щасливим, необхідно забезпечити не тільки фізичні потреби, а й почуття. У творі Івана Нечуя-Левицького «Вітрогон» ми бачимо, як мрії та фантазії дітей можуть зробити життя казкою. Головні герої мріють про те, як врятувати своє місто від злих сил, та виходять з будь-якої ситуації на основі своєї уяви.

Объяснение:

Можливо щось підійде))


andrey1284pro: Так, дякую!!!
andrey1284pro: Твої заслуговані 100 баллів!
allozp71: Вы святой человек!
Вас заинтересует