Вкажіть масу алюмінію, яку потрібно взяти для алюмотермічного відновлення хрому з хром (ІІІ) оксиду, маса якого дорівнює 38 г
Ответы
Ответ дал:
1
Дано:
m(Cr2O3) = 38 г
Найти:
m(Al) - ?
Решение:
2Al + Cr2O3 => Al2O3 + 2Cr
n=m/M
M(Cr2O3) = 2 × 52 + 3 × 16 = 152 г/моль
n(Cr2O3) = 38/152 = 0,25 моль
n(Al) = 2n(Cr2O3) = 0,25 × 2 = 0,5 моль
m(Al) = 0,5 × 27 = 13,5 г
Ответ: 13,5 г
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
1 год назад
3 года назад
3 года назад
8 лет назад