Мама доручила Яні купити 0,75 кг печива, 0,4 кг вафель та 0,25 кг цукерок. Решту дозволила дівчинці витратити на “Горішки”. Скільки у Яни залишиться грошей на “Горішки”, якщо мама видала їй 100 грн, а 1 кг печива коштує 48 грн, 1 кг вафель коштує 65 грн, 1 кг цукерок коштує 120 грн?
Ответы
Ответ дал:
1
Відповідь:
8 грн. залишиться на горішки
Покрокове пояснення:
1) 48 • 0,75 = 36 (грн.) коштувало печиво;
2). 65 • 0,4 = 26 (грн.) коштували вафлі;
3). 120 • 0,25 = 30(грн.) коштували цукерки;
4). 36+26+30= 92 (грн.) заплатила Яна за печиво, вафлі і цукерки разом;
5). 100 - 92 = 8 (грн.) залишиться на горішки.
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
1 год назад
3 года назад
8 лет назад