• Предмет: Физика
  • Автор: vorkakashek11
  • Вопрос задан 1 год назад

!ТЕРМІНОВО ПОТРІБНА ДОПОМОГА
ПОВНІСТЮ З ДАНО ТА РОЗВ'ЯЗАННЯМ

Напруга в контактній мережі електровозу 3 кВ, сила струму в одному двигуні 250 А, кількість двигунів 5. При швидкості тепловоза 18 км/год, сила тяги тепловоза 100 кН. Визначити загальну потужність, корисну механічну потужність і ККД.​

Ответы

Ответ дал: zinovicgrigorij
3

Ответ: 500кВт; 3750кВт; 13%

Объяснение:

Дано:

U=3кВ=3000В

I=250А

n=5

V=18км/ч=5м/с

F=100кН=100000Н

--------------------

N-?; Nп-?; η-?

η=Nп/N, где:

Nп-полезная мощность;

N-общая мощность

Nп=FV, где:

F-сила тяги тепловоза;

V-скорость тепловоза

Nп=100000*5=500000Вт=500кВт

N=UIn, где:

U-напряжение сети;

I-cила тока в двигателе;

n-количество двигателей.

N=3000*250*5=3750000Вт=3750кВт

η=500/3750=0,13*100%=13%

Ответ дал: Cohendd
0

Ответ:

Объяснение:.....

Приложения:

Cohendd: Пока писала, Вам уже ответили))
Cohendd: 13% маловато.
Вас заинтересует