ТЕРМІНОВО!!!
0,5 м/с. Визначте масу вантажу, якщо за 1 хв. кран
виконує роботу 1,2 МДж.
З повноцінним розв'язком!
Ответы
Ответ дал:
1
Ответ: 4т
Объяснение:
Дано:
V=0,5м/с
t=1мин=60с
A=1,2МДж=1200000Дж
g=10Н/м
----------------------
m-?
А=mgh, где:
m-масса груза;
g-ускорение свободного падения;
h-высота подъема груза:
h=Vt, где:
V-cкорость перемещения груза;
t-время, за которое перемещают груз
Отсюда:
m=A/(gh)=A/(gVt)=1200000/(10*0,5*60)=4000кг=4т
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
1 год назад
1 год назад
3 года назад
3 года назад
8 лет назад
8 лет назад