100 б. Срочно. Физика 9 клас
Двигун насоса розвиває потужність 25 кВт, піднімаючи 100
м 3 нафти на висоту 6 м протягом 10 хв. Обчисліть ККД
установки. Густина нафти 0,8 г/см 3 .
Ответы
Ответ дал:
2
Ответ:
Дано:
Р=25 кВт;
V=100 м^3;
h=6 м;
t=10 хв=600 сек;
р=0,8 г/см^3=800 кг/м^3.
Знайти n.
n=Акор/Q; Акор=m*g*h=p*V*g*h; Q=P*t, тоді:
n=p*V*g*h/P*t=800*100*9,81*6/(25*10^3)*600=4,7*10^6/15*10^6=0,31=31%.
Объяснение:
Aкор-корисна робота, яку виконує двигун насоса; g=9,81 м/с^2-коефіцієнт вільного падіння, табличне значення; Q-кількість теплоти, яка виділяється у двигуні насосу;
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
1 год назад
3 года назад
3 года назад
8 лет назад