Ответы
Ответ дал:
1
t=3год
v=6.2км/год
s-?
s = v*t = 3*6.2 = 18.6км.
Ответ дал:
1
Відповідь:
18,6 см
Покрокове пояснення:
S = V•t
S = 6,2•3=18,6 (км) пройшов турист за 3 години.
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
1 год назад
3 года назад
3 года назад
8 лет назад
8 лет назад