Напруга на ділянці електр. кола становить 10 В. Яку роботу може виконати електр. струм, якщо по цій ділянці проходить заряд 0,5 Кл?
Ответы
Ответ дал:
0
Ответ:
U=10 B;
q=0,5 Кл;
Знайти А.
А=U*q=10*0,5=5 Дж.
Объяснение:
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
2 года назад
2 года назад
3 года назад
9 лет назад