Сосновий брусочок із розмірами ширина 10см, довжина 20 см, та висотою 8 см опустили у посудину із спиртом. Якої величини сила Архімеда буде діяти на цей брусок? даю 50 балов срочно
Ответы
Ответ дал:
3
Відповідь:
12,64 Н
Пояснення:
Дано:
а = 20 см = 0,2 м
b = 10 см = 0,1 м
с = 8 см = 0,08 м
ρ(спирту) = 790 кг/м³ (тоже самое)
Fₐ = ρ(рідини) * g * V(тіла) = 790 кг/м3 * 10 м/с2 * 0,0016 м3 = 12,64 Н (все в одиницях СІ)
Відповідь: 12,64 Н
Ответ дал:
1
Ответ:.............
Объяснение:
Приложения:
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
1 год назад
1 год назад
3 года назад
8 лет назад