огірків на 1 л беруть кухонну сіль масою 90 г. Обчисліть, яка масова частка
солі у цьому розчині?
Ответы
Ответ дал:
1
Відповідь:
9%
Пояснення:
1l = 1000 ml
W= 90g : 1000ml * 100 = 0,09 * 100 = 9%
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
2 года назад
3 года назад
9 лет назад
9 лет назад