Кулька масою 200 г падає з висоти 20 м з початковою швидкістю, що дорівнює нулю. Якою є його кінетична енергія в момент перед ударом об землю, якщо втрата енергії за рахунок опору повітря склала 4 Дж? (Відповідь дайте у джоулях.) Прискорення вільного падіння прийняти рівним 10 м/с2. Если можно с дано.
Ответы
Ответ дал:
0
Ответ:
36 Дж
Объяснение:
m=200 г=0,2 kг;
h=20 м;
ΔE=4 Дж;
Ek ? Ek=mV₊²/2-ΔE; h=g*t²/2; t=√(2*h/g)=√(2*20/10)=2 c; Vc=h/t=20/2=10 м/c; V₊=2*Vc=2*10=20 м/c; Ek=0,2*20²/2-4=36 Дж;
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
1 год назад
1 год назад
3 года назад
3 года назад
8 лет назад