• Предмет: ОБЖ
  • Автор: Аноним
  • Вопрос задан 3 месяца назад

СРОЧНО!!!!!!

Алкогольна залежність(дайте відповідь на питання )
Яка причина залежності? Хто може підвергатися цій залежності? Симптоми та наслідки. Які можуть бути ускладнення? профілактика, статистичні дані.

Ответы

Ответ дал: janibekermek008
1

Причини появи алкоголізму У формуванні алкогольної залежності вирішальну роль відіграють такі фактори: соціальні: низький рівень освіти, матеріального забезпечення, питні звичаї та традиції, згідно з якими дружні зустрічі, свята та урочистості зазвичай супроводжуються вживанням спиртних напоїв; біологічні: спадкова схильність (до 30% дітей, чиї батьки зловживали алкоголем, можуть стати алкоголіками у дорослому віці), нервові та психічні розлади у дитячому віці, переважання процесів збудження над процесами гальмування; психологічні: пошук задоволення, ейфорії, невпевненість у собі, дратівливість, тривожність, низька здатність до соціальної адаптації та протистояння стресам. Основні прояви алкоголізму: Патологічне потяг до алкоголю формується поступово. Людина, яка п'є, може довгий час не усвідомлювати своєї тяги до алкоголю, пояснюючи своє зловживання спиртними напоями традиціями, певною ситуацією, бажанням приємно провести час у компанії, неприємностями та іншими причинами. Алкоголік уперто відстоює своє право на вживання спиртного, незважаючи на заперечення та закиди близьких.

Чинник втрати кількісного контролю з'являється у початковій стадії і існує протягом захворювання – хворий неспроможна зупинитися певних дозах випитого, тобто свідомо обмежувати прийом спиртного. Втрата захисного блювотного рефлексу прийому великих доз спиртного – дуже важливий об'єктивний чинник. Збільшення переносимості спиртного та толерантності до алкоголю. Чим довше і частіше людина споживає спиртне, тим більше його організм набуває здатності переносити дози алкоголю, що збільшуються. Толерантність – це не лише кількість спиртного, яку може випити людина, але й ефект, який досягається цією дозою. Тобто щоразу потрібно більше алкоголю, щоб отримати очікуваний (звичний) ефект.

Вас заинтересует