Ответы
Ответ дал:
1
Ответ:
22*14=308 см кВ (1 сторінка підручника)
308*351=108108 (усі сторінки підручника)
108108:100=1081,08 ( кВ. метр)
Пошаговое объяснение:
Відповідь: У підручнику 1081,08 кВ. метрів.
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
2 года назад
2 года назад
3 года назад
3 года назад
9 лет назад
9 лет назад