СРОЧНО!!! ДАМ 80 БАЛЛОВ!!!

Напишить твір-роздум " Сміх- це велика сила"

Ответы

Ответ дал: Аноним
2

Ответ:

Объяснение:

Багато на світі речей, над якими ми майже не замислюємося в повсякденному житті. Наприклад, сміх, біль, радощі, туга. Вони є частиною нашого життя.

Сміх – здавалося б, звичайна річ. Ми сміємося, коли нам весело, та й годі. Але, якщо придивитися, все не так просто.

Сміх може грати кілька ролей.

Ми сміємося над кумедним жартом – тут сміх виступає як прояв позитивних емоцій. Навіть вчені кажуть про те, що веселий, здоровий сміх є дуже корисним. Він поліпшує настрій людини, добре впливає на здоров’я. Як стверджують вчені, сміх навіть подовжує життя.

А про те, що сміх втілює в собі саму радість цього життя, не варто і казати. І так зрозуміло!

Існує навіть ціла лікарська наука – сміхотерапія. Недарма кажуть люди, що сміх – спражній лікар душі людини.

Сміх буває й іншим: злорадним або недоречним. Такий сміх здатен відвернути від людини оточуючих та друзів. Про такий сміх говорять люди: “дурний”, “сміх без причини є признаком дурачини”.

Сміх буває також іронічним та сатиричним. Такий сміх здатний змінювати долю народів, образно кажучи, лікувати народну душу. З давніх-давен народні митці, поети висміювали в своїх творах недоліки влади та населення. Наприклад, зажерливість, скупість, “телячу” покірність, невихованість. Вершиною такого гострого сміху є сарказм.

Так сміявся Шевченко над царями та царицями в поемі “Сон”.

Сміх завжди робив свою справу. При допомозі сміху творилася історія: скидали жорстоких тиранів, формувалися характери цілих народів. Сміх, гумор повертали життєрадісність бійцям в найтяжчі години війни.

Можна навести ще багато прикладів впливовості сміху.

В своїх міркуваннях я дійшов висновку, що сміх – велика сила, здатна змінити цей світ на краще.

Ответ дал: pupil575
2

Ответ:

Кожен з нас на власному досвіді знає, як приємно мати справу з людиною веселою, дотепною, здатною бачити смішне навіть у серйозному, ставитися з гумором до власних невдач. Існує навіть Орден Посмішки, який присуджують діти письменникам, чиї твори вчать життєрадісності, бадьорості духу.

Сміятися, звичайно ж, корисно (але не на уроках під час пояснення нового матеріалу вчителем), сміх допомагає краще за будь-який засіб налагодженню стосунків між людьми. Сміх, викликаний вдалим жартом, свідчить про інтелігентність людини. Адже зрозуміти розумний дотеп, посміятися з нього вміє далеко не кожний. Про таку людину кажуть: у нього немає почуття гумору. І це сприймається оточуючими як серйозний недолік, рівнозначний, може, низькому інтелектуальному рівню. Адже почуття гумору — одне із складових розуму.

Объяснение:

Вас заинтересует