• Предмет: Физика
  • Автор: Voenstal2007
  • Вопрос задан 3 месяца назад

Помогите с физикой, даю 100 баллов

6. Газовий розряд являє собою…

7. При яких умовах виникає струм у напівпровідниках?

8. Що є носіями струму у вакуумі?

9. Види самостійних газових розрядів.

10. Описати механізм утворення власної провідності напівпровідників.

Ответы

Ответ дал: sherzodjon077
2

Ответ:

Газовий розряд являє собою…

вид розряду в газовій середовищі, при якому електрони під дією електричного поля набувають енергії, достатньої для того, щоб здійснювати іонізацію газу, тобто знімати з атомів газу електрони і створювати заряджені частинки - іони.

При яких умовах виникає струм у напівпровідниках?

Струм у напівпровідниках виникає при наявності вільних електронів або дірок в кристалічній структурі напівпровідника та під дією зовнішнього електричного поля.

Що є носіями струму у вакуумі?

У вакуумі немає вільних електронів, тому для передачі струму використовують носіями заряду, які можуть виходити з нагрітих катодів електронної трубки, наприклад, електронів або іонів.

Види самостійних газових розрядів.

До видів самостійних газових розрядів належать: тлумачний розряд, дуговий розряд, газовий розряд у високочастотному полі, корональний розряд, газовий лазерний розряд, плазмовий розряд.

Описати механізм утворення власної провідності напівпровідників.

У напівпровідниках власна провідність зумовлена наявністю дефектів кристалічної структури - домішок, які можуть мати браконьєрські або донорні властивості. Якщо в напівпровіднику є багато таких дефектів, то може утворюватися носієв провідності - електрони або дірки, що забезпечують провідність матеріалу.

Ответ дал: blisenko56
1

Ответ:

6. Газовий розряд - це явище, коли в газі під впливом електричної напруги відбувається проходження струму, який супроводжується іонізацією молекул газу та випроміненням світла.

7. Струм у напівпровідниках виникає при введенні додаткових електронів або дірок в кристалічній структурі за рахунок домішок, температури або оптичних ефектів.

8. В вакуумі немає носіїв заряду, тому струм у вакуумі може протікати тільки в результаті термоелектронної емісії або випромінювального ефекту.

9. Види самостійних газових розрядів:

- гловний розряд;

- дуговий розряд;

- коронний розряд;

- грозовий розряд;

- тліючий розряд.

10. Механізм утворення власної провідності напівпровідників пов'язаний з домішками. Домішки введені в напівпровідник у невеликих кількостях, що змінює його властивості. При введенні домішок займають місце атоми, що мають на один електрон менше або більше, ніж атоми напівпровідника. Такі домішки називають домішками зайвід, якщо вони мають на один електрон більше, або домішками дефіцитні, якщо на один електрон менше. Домішки зайвід створюють додаткові електрони, які можуть взаємодіяти з електронами напівпровідника і створювати струм, а домішки дефіцитні - дірки, які можуть переміщатися в напрямку електронного потоку. Таким чином, домішки забезпечують провідність напівпровідника.

Объяснение:

Вас заинтересует