Ответы
Ответ дал:
0
Ответ:
Для розв'язання задачі потрібно спочатку знайти ціну 1 кг борошна, використовуючи відомі дані.
Ціна 20 кг борошна дорівнює:
20 кг * 15 грн/кг = 300 грн.
Ціна 15 л олії дорівнює:
750 грн / 15 л = 50 грн/л.
Отже, ціна 1 л олії дорівнює 50 грн.
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
1 год назад
1 год назад
3 года назад
8 лет назад
8 лет назад