Тіло кинуте вертикально вгору із швидкістю 50 м/с. На якії висоті його кінетична енергія буде рівна потенціальній? Повне оформлення будь ласка!!
Ответы
Ответ дал:
3
Дано:
v=50м/с
h-?
(mv²):2=2mgh
mv²=4mgh
v²=4gh
h=v²:4g
h=2500:40
h=62,5м
v=50м/с
h-?
(mv²):2=2mgh
mv²=4mgh
v²=4gh
h=v²:4g
h=2500:40
h=62,5м
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
2 года назад
2 года назад
3 года назад
3 года назад
9 лет назад
9 лет назад