Купили два кавуни . Маса першого на 1,8 кг більша за другого , а другий на 1,4 кг менше за перший .Ціна 1 кг кавуна коштує 9,6
Скільки коштує разом два кавуни
Ответы
Ответ дал:
0
Ответ:
1,7-1,4=3
9,6×3=27,6 и всё и что сложного тупая коза
demjanchukv2012:
Ти не правельно розв'язав/ла , цифри не розлічаєш ?
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
1 год назад
1 год назад
3 года назад
3 года назад