• Предмет: Математика
  • Автор: demjanchukv2012
  • Вопрос задан 1 год назад

Купили два кавуни . Маса першого на 1,8 кг більша за другого , а другий на 1,4 кг менше за перший .Ціна 1 кг кавуна коштує 9,6
Скільки коштує разом два кавуни

Ответы

Ответ дал: saniyaashirbekova201
0

Ответ:

1,7-1,4=3

9,6×3=27,6 и всё и что сложного тупая коза


demjanchukv2012: Ти не правельно розв'язав/ла , цифри не розлічаєш ?
Вас заинтересует