• Предмет: История
  • Автор: liliya767
  • Вопрос задан 4 месяца назад

Міні стаття про дику природу в Америці

Ответы

Ответ дал: ttttericon241220183
0

Ответ:

Объяснение:

Америка славиться своєю дикою природою, в якій збереглися унікальні екосистеми та рідкісні види рослин і тварин. Великі ділянки землі в Америці використовуються для національних парків, заповідників та інших захищених територій, що дозволяє зберегти цю природну красу для майбутніх поколінь.

Один з найвідоміших національних парків США - Йосеміті, розташований в гірських районах Східного Сьєрра-Невади. Цей парк відомий своїми величними водоспадами, дикими лісами та гірськими пейзажами. У парку можна побачити тварин, таких як олені, ведмеді та гірські леви.

Ще один незабутній національний парк - Гранд Каньйон - знаходиться в Аризоні. Цей унікальний геологічний феномен з найбільшим у світі каньйоном виходить на північному заході від Флагстафу. Гранд Каньйон - це справжня чудотворна природа, яка дивує своєю величчю та красою.

Також в Америці є захищені території, де можна побачити рідкісних тварин, таких як грізлі, бізони, горностай та багато інших. Наприклад, в заповіднику Йеллоустоун можна побачити виверження гейзерів та інші гідротермальні явища, а також тварин, таких як вовки, лосі та бізони.

Загалом, Америка - це дивовижний континент з багатою та різноманітною природою, яка захоплює своєю красою та унікальністю. Збереження цих територій - важлива місія для майбут

Ответ дал: Kabachkova
0
Будь ласка, тихіше. Іще один фронт у протистоянні людини з природою. На планеті стає надто голосно - попереджають акустичні екологи. Чим загрожує звукове забруднення - дізналася Ірина Іванова.

Це найтихіше місце на континентальній частині Сполучених Штатів. Територія, позначена червоним камінням, розташована біля Національного олімпійського парку в штаті Вашингтон. На думку акустичного еколога, Ґордона Гемптона, її варто охороняти.

"У національних парках головне джерело забрудення - це шум повітряного транспорту. У світі не існує місця - на будь-якій висоті, недоступного для літаків", - говорить Ґордон Гемптон, акустичний еколог.

Ґордон Гемптон разом з однодумцями започаткував ініціативу "тихі парки", щоб створити зони, недосяжні для літаків.

"Надзвичайно важливо, щоб дикі тварини могли добре чути. Це допоможе захиститися від наближення хижака", - говорить Ґордон Гемптон.

Це літак боїнг Еа-18 "Ґроулер", що з англійської доречно перекладається як "Гуркотун". Він створений для захисту американської авіації від радарів та ракет ворога. На півночі національного парку розташована військова база, нещодавно її площу збільшили вдвічі. А це Роб Сміт, регіональний директор Асоціації з охорони національних парків. Він, за допомогою спеціального додатка на мобільному телефоні, вимірює рівень шуму на запрудженій машинами вулиці Сієтла. Зазвичай цей показник сягає 70-80 децибелів.

"Я дослідив, що в час пік у центрі міста рівень шуму коливається у тих же межах, що і від військових літаків над лісом Хо. А це - у вісім разів більше, ніж там повинно бути.

Військові кажуть, що їм зрозуміле занепокоєння екологів. І їхні літаки летять якомога вище над парком. Але скорочення тренувань може мати негативні наслідки", - говорить Роб Сміт, регіональний директор Асоціації з охорони національних парків.

"Це призведе до того, що непідготовлені ескадрони не зможуть перегруповуватися, і це вплине на можливості збройних сил та наземних військ", - говорить капітан Джеф Мур, командувач Військово-повітряної станції Відбі-Айленд.

Тим часом у національному парку Ґордон Гемптон міркують над тим, які наслідки в майбутньому матиме довгострокове звукове забруднення.

"Якщо нічого не зробити у наступні 10 років, природна тиша взагалі зникне", - говорить Ґордон Гемптон.

Та хтозна, чи його слова не потонуть у гуркоті літаків
Вас заинтересует