Ответы
Ответ дал:
1
Ответ:
Розв'язання
1) 84:7=12шт-вафлі
2)14×9=126грн-вартість печива
3)305-84-126=95грн-вартість цукерок
4) 95:5=19грн- коштує одна пачка цукерок
kalitavicko2901:
большое спасибо
Ответ дал:
0
Відповідь:
Покрокове пояснення:
1) 84:7=12 (уп.)- вафель
2) 14*9=126 (грн.)- вартість печіва
3)305-(126+84)= 95 (грн) вартість цукерок
4)95:5=19 (грн.) - ціна 1 упаковки цукерок
Приложения:
спосібо
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
1 год назад
1 год назад
3 года назад
3 года назад
8 лет назад