• Предмет: Биология
  • Автор: uzinskatana40
  • Вопрос задан 4 месяца назад

Допоможіть будь ласка Дам 100 балів.
Дайте відповіді на питання.
1) "Злі корчі", " Антонів вогонь"- так називали за старих часів страшну хворобу, яка забрала багато тисячі життів. Що ви знаєте про цю хворобу? Яка причина викликає цю страшну недугу?
2) чи може оселитися мукор на голій поверхні стола?
3) Лишайники- рослини піонери (перші). Вони спричиняють біологічне вивітрювання скельних порід готуючи умови для зростання інших рослин.
4) якщо розтерти талом лишайника висипати у колбу з водою і поставити на світло через 1, 5-2 тижні на стінках колби з'явиться зелений наліт звідки обґрунтуй?
Дуже треба!! ❗❗❗

Ответы

Ответ дал: gorbandmitro7
2

Ответ:

1 "Злі корчі" або "Антонів вогонь" - це назви для епідемії ерозивного відхаркування легень, яка поширилася в Україні та Росії в першій половині ХХ століття. Ця хвороба була спричинена вірусом, який викликав запалення легенів та гнійний процес. Симптоми включали в себе кашель з кров'ю, лихоманку та сильні болі в грудях. Причина виникнення цієї хвороби до кінця не встановлена, але вважається, що це може бути пов'язано з поганою гігієною та житловими умовами.

2 Мукор (грибкова інфекція) може оселитися на голій поверхні стола, якщо на ньому є насіння або інші забруднення, на яких гриб може рости. Але якщо стіл чистий і не містить живих організмів, то мукор не зможе на ньому вижити та рости.

3 Лишайники є піонерами у заселенні голих скель, вони мають здатність розвиватися на невеликій кількості грунту та накопичувати органічний матеріал, який потім розкладається та допомагає утворювати грунт. Це створює умови для розвитку інших рослин та живих організмів.

4 Якщо розтертий талом лишайника висипати у колбу з водою та поставити на світло, то через 1,5-2 тижні на стінках колби з'явиться зелений наліт. Це будуть водорості, які зростатимуть на живому матеріалі лишайника, що містить поживні речовини та воду. Таким чином, розтертий тал лишайника стане живильним середовищем для розвитку водоростей. Водорості виробляють свій власний харч і кисень за допомогою процесу фотосинтезу, що забезпечує їх ріст та розмноження.

Объяснение:

удачі


uzinskatana40: Дуже сильно дякую
gorbandmitro7: нема за що
Вас заинтересует