За 7 кг яблук і 4 кг груш заплатили 43 грн. Скільки коштують яблука і груші, якщо 1 кг яблук дешевше за 1 кг груш на 2,5 грн?
Я написала начало, нужно только доделать.
Нехай 1 кг яблук — х грн, тоді 1 кг груш — у грн.
7х-4у=43
У-х=2,5
Ответы
Ответ дал:
0
Ответ: яблуки- 7х
Груші- 4х+2,5×4
7х+4х+10=43
11х=43-10
11х=33
х=33÷11
х=3
Яблуки- 7×3=21грн
Груші- 4×3+10=
Объяснение: я би зробив так.
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
1 год назад
3 года назад
3 года назад
8 лет назад