• Предмет: История
  • Автор: sergienkoannamariaro
  • Вопрос задан 4 месяца назад

у чому полягала суперечливість розвитку освіти у 20-90-х роках xviii ст, ОЧЕНЬ СРОЧНО!!!​

Ответы

Ответ дал: mcaleksandr091209
3

Прочитай и выпиши самое важное

Объяснение:

У 20-90-х роках XVIII століття освіта відігравала важливу роль у розвитку суспільства і сильно змінювалася. У цей період було багато суперечностей, що пов'язані зі змінами у системі освіти. Ось декілька з них:Суперечливість між розумінням функцій освіти: З одного боку, освіта була розглянута як інструмент для формування громадян з високими моральними та етичними стандартами, здатними до самовдосконалення та розвитку суспільства. З іншого боку, освіта використовувалася як інструмент для створення працівників з відповідними навичками та знаннями для забезпечення промислового розвитку країни.Суперечливість між гуманістичною та практичною освітою: З одного боку, багато людей вірили, що гуманітарна освіта повинна бути основною, оскільки це допоможе формувати людей з глибоким розумінням моральних цінностей та етики. З іншого боку, інші вважали, що практична освіта повинна бути основною, оскільки це дозволить створити потужну промислову та економічну базу, необхідну для процвітання країни.Суперечливість між освітою для всіх та освітою для окремих: З одного боку, було запроваджено нові системи освіти, які дозволяли отримувати освіту широким верствам населення. З іншого боку, більшість систем освіти були призначені для еліт і відкривали доступ до освіти лише окремим групам населення, залишаючи багато людей без освіти.

Ответ дал: biryukov1509
1

Відповідь:

У 20-90-х роках XVIII століття освіта відігравала важливу роль у розвитку суспільства і сильно змінювалася. У цей період було багато суперечностей, що пов'язані зі змінами у системі освіти. Ось декілька з них:

1)Суперечливість між розумінням функцій освіти: З одного боку, освіта була розглянута як інструмент для формування громадян з високими моральними та етичними стандартами, здатними до самовдосконалення та розвитку суспільства. З іншого боку, освіта використовувалася як інструмент для створення працівників з відповідними навичками та знаннями для забезпечення промислового розвитку країни.

2)Суперечливість між гуманістичною та практичною освітою: З одного боку, багато людей вірили, що гуманітарна освіта повинна бути основною, оскільки це допоможе формувати людей з глибоким розумінням моральних цінностей та етики. З іншого боку, інші вважали, що практична освіта повинна бути основною, оскільки це дозволить створити потужну промислову та економічну базу, необхідну для процвітання країни.

3)Суперечливість між освітою для всіх та освітою для окремих: З одного боку, було запроваджено нові системи освіти, які дозволяли здобувати освіту широким верствам населення. З іншого боку, більшість систем освіти були призначені для еліт і відкривали доступ до освіти лише окремим групам населення, залишаючи багато людей без освіти.

Вас заинтересует