У магазині 《Оберіг》 Цукерки 《Ромашка》розраховані у невеликі упаковки по 0,4 кг вартістю 46 грн.
У магазині 《Фора》ці ж цукерки розраховані в коробки по 0,25 кг і коштують 30 грн, В якому магазині вигідніше купляти цукерки?
Ответы
Ответ дал:
0
Відповідь:
Покрокове пояснення:46/4=11.5 грн за 0.1кг
11.5*10=115 грн за 1 кг
30*4=120 грн за 1 кг
Оскільки 120>115, то у магазині Оберіг цукерки Ромашка дешевші, тож там вигідніше купляти
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
1 год назад
2 года назад
8 лет назад