3. Знайдіть опір провідника, якщо за 30 хв, на ньому було випарувано 200 г води, яку взяли за температури 80С. Сила струму в колі складала 2 А.
Ответы
Ответ дал:
0
Ответ:
Дано:
t=30 хв=30*60=1800 сек;
mв=200 г=0,2 кг;
t1=8°C;
t2=100°C;
I=2 A;
Знайти R.
Рішення.
Q=(I^2)*R*t, звідси знаходимо вираз, для визначення опору провідника:
R=Q/(I^2)*t;
Q=Cв*mв*(t2-t1)+r*mв,
Q-кількість теплоти, яка виділяється при випаровуванні води;
Св=4200 Дж/кг*°С-питома теплоємність води, табличне значення;
r=2,3*10^6 Дж/кг-питома теплота пароутворення, табличнезначення. Тоді:
Q=4200*0,2*(100-20)+(2,3*10^6)*0,2=0,4768*10^6=476,8*10^3 Дж=476,8 кДж;
Тоді опір провідника, буде рівний:
R=Q/(I^2)*t=476,8*10^3/(2^2)*1800=66,2 Ом.
Объяснение:
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
1 год назад
3 года назад
3 года назад
8 лет назад