Ответы
Ответ дал:
1
Відповідь:
Енергія, яку має стиснута пружина, залежить від її жорсткості та ступеня стиснення. Для обчислення енергії ми можемо скористатися формулою:
E = (1/2) * k * x^2,
де E - енергія, k - жорсткість пружини, x - ступінь стиснення пружини.
У даному випадку, жорсткість стиснутої пружини становить k = 40 Н/м, а ступінь стиснення пружини x = 0.1 м (10 см).
Тоді, енергія стисненої пружини буде:
E = (1/2) * 40 Н/м * (0.1 м)^2 = 0.2 Дж.
Отже, стиснута пружина має енергію 0.2 Дж.
Пояснення:
Ответ дал:
1
Дано:
хпр=10см=0,1м
k=40H/м
Знайти:
Еп-?
Еп=k*xпр²/2=40*0,1²/2=0,2Дж
хпр=10см=0,1м
k=40H/м
Знайти:
Еп-?
Еп=k*xпр²/2=40*0,1²/2=0,2Дж
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
1 год назад
1 год назад
3 года назад
3 года назад
8 лет назад