• Предмет: Химия
  • Автор: danila6526
  • Вопрос задан 2 года назад

1.Яка маса солі та води необхідні для приготування 420 г 20%-го розчину?​

Ответы

Ответ дал: Katerina120708
0

Відповідь: Маса солі = 420 * 20% / 100%=8400/100%=84г

Маса води =420-84=336 г

Пояснення:

Вас заинтересует