• Предмет: Литература
  • Автор: yarikusenko7
  • Вопрос задан 2 месяца назад

Написати твір-роздум(мініатюра) з теми " Доля книги у ХХІ столітті"
Даю 30 балов.
Потрібно на завтра зранку.
Дякую вам )))

Ответы

Ответ дал: Аноним
3
У ХХІ столітті книга, здається, знаходиться під загрозою. Інтернет, соціальні мережі та інші цифрові технології зайняли значну частину нашого життя і витісняють традиційні методи читання. Але чи дійсно книга зникне з нашого світу? Я вірю, що ні.

Книга - це не просто набір літер і слів. Це зберігач культурної спадщини, носій знань та ідей. Книга збагачує наше мислення, розширює наше бачення світу і надихає на досягнення нових вершин.

Звичайно, цифрова ера надає нам безліч можливостей. Інтернет дає змогу швидко та легко знайти будь-яку інформацію, яку нам потрібно. Однак книга має свою неперевершену цінність. Вона дозволяє нам зануритися в глибини думок та почуттів автора, а не просто ознайомитися з фактами.

Тому, якщо ми хочемо зберегти книгу в нашому світі, ми повинні підтримувати традицію читання та письма. Це означає не просто читати книги, але й створювати їх, захоплюватися літературою та письмом. Тільки так ми зможемо зберегти духовну цінність книги і зберегти її в нашому світі на завжди.

yarikusenko7: Дяка
Ответ дал: maminchukmaksim
2

Ответ:

Книга-це елемент набуття знань. Раніше всі їх читали :наші батьки, дідусі, прадіди . А зараз в 21 столітті все змінилося. Молодь зовсім інша. Вони не читають книги бо, їм це не цікаво або просто не хочуть. Тай не тільки в цьому справа. Ми живемо в епоху технологій які розвиваються майже кожного дня. Зараз звичайні книги майже ніхто не читає бо є онлайн книги.Навіть учням в школі задають прочитати книгу , а вони можуть просто послухати переказ і цього буде достатньо щоб знати її зміст. Я це знаю бо я сам так роблю. Тож з кожним днем книги втрачають свою актуальність ( популярність) з часом я думаю що вони майже не будуть використовуватися. Для людей похилого віку які люблять ,або звикли читати книги ,або просто їх відкрили щоб, відчути їх на дотик це буде звичайно важко. Проте я думаю що це буде не велика втрата. Проте якщо подивитися з іншого боку то люди ще більше будуть залежні від гаджетів а це в свою чергу є негативному моментом проте це інша тема для обговорення.


yarikusenko7: Дяка
Вас заинтересует