1. Безпека - це ... 2. Назвати комунальнi вигоди вашого дому. 3. Найпростішими причинами пожеж е: 4. Пожежа - це ... 5. Назвати три стадії пожежі: 7. Промислові об'єкти (за наслідками аварій) поділяють на групи: 10. Назвати небезпечні способи їзди на велосипедi. 11. Назвати аварiйнi та рятувальнi служби, до яких ми можемо звертатися по допомогу. 12. хiмiчнi опіки та перша допомога при них. *** СРОЧНО!!!!!! ​

Ответы

Ответ дал: user1289273
2

Ответ:

Безпека - це стан, коли існує відсутність ризику або його мінімальний рівень від певних небезпечних факторів для життя, здоров'я і майна людей.

Комунальні вигоди вашого дому можуть включати водопостачання, каналізацію, опалення, електропостачання, газопостачання, вивіз сміття, обслуговування ліфтів, обслуговування внутрішнього двору тощо.

Деякі з найпростіших причин пожеж можуть включати: необережне поводження з вогнем, коротке замикання електромережі, несправна електроприладів, несправний електропровід, перегрівання електричних приладів, підпал газу або рідини тощо.

Пожежа - це нехтуванням безпеки внаслідок відкритого вогню, диму або інших різних причин, які призводять до виникнення вогню, що може призвести до матеріальних збитків, травм та смерті.

Три стадії пожежі включають: початкову (вогонь ще можна загасити водою або вогнегасником), розвиток (вогонь розповсюджується і важко загасити) та заключну (вогонь охоплює всю зону та стає незагашуваним).

Промислові об'єкти (за наслідками аварій) поділяють на групи в залежності від рівня небезпеки і включають: об'єкти I групи - особливо небезпечні об'єкти (ядерні станції, хімічні заводи, нафтопереробні заводи тощо), об'єкти II групи - об'єкти з середнім рівнем небезпеки (харчові заводи, автомобільні заводи, виробництва металопродукції тощо), об'єкти III групи - об'єкти з низьким рівнем небезпеки (магазини, офісні приміщення, склади тощо).

Небезпечні способи їзди на велосипеді можуть включати: їзду без шолома, перевищення швидкості, їзду по тротуарах або пішохідних зонах, їзду без світловідбиваючих елементів у темний час доби, неправильне обгонення, їзду під впливом алкоголю тощо.

Аварійні та рятувальні служби, до яких можна звертатися по допомогу, можуть включати: поліцію, пожежну службу, медичну допомогу, екстрені служби, службу порятунку на воді тощо.

Хімічні опіки є серйозними і можуть виникнути внаслідок контакту з різними речовинами, такими як кислоти, луги, розчинники тощо. Перша допомога при хімічних опіках може включати: зупинку контакту з речовиною, промивання пошкодженої ділянки водою протягом не менше 20 хвилин, одягання захисних рукавичок та масок, накладання чистих сухих пов'язок на опікові ділянки, виклик швидкої допомоги тощо.


viktodys9: спасибо добра людина
Вас заинтересует