9. Обчисліть відносну молекулярну масу та масові частки елементі сполуці, що має Fe203.пожалуйста мне через 10 минут сдавать
Приложения:
Ответы
Ответ дал:
1
Ответ:
Объяснение:
Mr(Fe2O3) = Ar(Fe) * 2 + Ar(O) * 3 = 56 * 2 + 16 *3 = 160
w(Fe) = Ar(Fe) * n /Mr(Fe2O3) * 100% = 56 * 2/160 * 100% = 70%
w(О) = Ar(О) * n /Mr(Fe2O3) * 100% = 16 * 8/160 * 100% = 30%
bogdangavrikov95:
большое спасибо
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
1 год назад
3 года назад
3 года назад
8 лет назад