• Предмет: Физика
  • Автор: bulavinadarina4
  • Вопрос задан 1 год назад

Скільки часу тривало покриття виробу
шаром срібла масою 447,2 мг при силі струму 0,8 А?
Який заряд при цьому перенесено?

Ответы

Ответ дал: talaninairina54
11

Ответ: 587,55

Объяснение: 470,2/0,8=587,55( заряд перенесено)


wsqfjr5gjd: Де взялося 470,2???
StasTok1: Взагалі то: k=1,12 мг/Кл. m= 447,2 мг, І=0,8А. q-? t-?. Розв'язування: m=kIt => t=m:(Ik)= 447,2:(0,8•1,12)=447,2:0,896≈499 секунд, m=kq => q=m:k=447,2:1,12≈399 Кл. відповідь: q≈399Кл, t≈499 секунд. можна округлити до сотень тоді 500 секунд і 400 Кл
Вас заинтересует