Прочитайте легенду про Кременецький замок. Перебудуйте речення, ускладнивши їх (там, де це можливо) відокремленими прикладками й означеннями .
На Тернопільщині є місто Кременець. Там із гори Бони, на якій стоїть замок, відкривається красивий краєвид. Існує дуже давня легенда про ці місця. Нібито багато років тому, ще до часів Русі-України й задовго до будівництва теперішнього замку, донька дулібського воєводи Тура, на ім'я Ірва, щоранку з найвищої тодішньої фортечної вежі милувалася краєвидами. Аж раптом гору оточило вороже військо аварів. Побачивши вгорі красуню Ірву, ворожий володар закохався до нестями. Вимагав, щоб її йому віддали. А дівчина нізащо не хотіла потрапити до чужинця. Проте аварське військо було дуже велике, тож захопило фортецю. Тоді Ірва, щоб не потрапити в руки варварського володаря, стрибнула в безодню. Як не шукали вороги її тіло - не знайшли. На місці, де земля поглинула Ірву, забило цілюще джерело (Українська народна легенда).
даю 70 балів треба вже і зараз відповідь

Ответы

Ответ дал: anasteyshn05
0

Ответ:

У місті Кременець, що знаходиться на Тернопільщині, можна помилуватися красивим краєвидом, що відкривається з гори Бони, на якій розташований замок. Давня легенда повідомляє, що донька дулібського воєводи Тура, Ірва за ім'ям, зазвичай зранку спостерігала за видовищними краєвидами з вежі фортеці, що колись була найвищою в місцевості. Аж раптом на гору підійшло вороже аварське військо, яке оточило гору. Побачивши дівчину, ворожий володар закохався в неї до нестями і вимагав її віддати йому. Проте Ірва не хотіла потрапляти до чужинця, і тому, коли фортецю захопили вороги, стрибнула з вежі в безодню, щоб уникнути потрапляння у руки аварів. Незважаючи на те, що вороги шукали її тіло, Ірву так і не знайшли. Замість тіла дівчини на місці, де вона стрибнула, забило цілюще джерело, яке згодом стало відомим як Ірвине джерело за її ім'ям (згідно з українською народною легендою).

Объяснение:

можеш відмітити як кращу відповідь , будь ласкаа

Вас заинтересует