• Предмет: Химия
  • Автор: Аноним
  • Вопрос задан 1 год назад

Розчин нітратної кислоти HNO3 хімічною кількістю 26 моль було нейтралізовано калій гідроксидом. В результаті хімічної реакції утворилася сіль. Укажи коефіцієнти у реакції взаємодії, вкажи їх суму, та визнач хімічну кількість солі, що утворилася в результаті реакції.

Якщо потрібно поставити коефіцієнт 1, залишай комірку порожньою.

HNO3 +
KOH =
KNO3 +
H2O.

Сума коефіцієнтів реакції:
.

В результаті реакції утвориться:
моль солі.

Ответы

Ответ дал: dyexfnf
1

Ответ:

Объяснение:

26 моль              х моль

HNO3 + KOH  → KNO3  + H2O

n = 1 моль          n = 1 моль

n(KNO3) = 26 * 1 : 1 = 26 моль

Сума коефіцієнтів реакції: 4

В результаті реакції утвориться: 26 моль солі.

Вас заинтересует