Допоможіть розв'язати задачу! Перед початком навчального року Марина купила 12 ручок і 20 зошитів, усього на суму 672грн. Скільки коштує ручка, якщо зошит 24грн.?
Ответы
Ответ дал:
1
Ответ:
20*24=480 грн
672-480=192грн
192:12=16 грн (коштує одна ручка)
В: 16 грн коштує одна ручка
nastya2610q:
можно пожалуйста лучший ответ <3
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
1 год назад
3 года назад
3 года назад