Ответы
Ответ дал:
0
Ответ:
Пошаговое объяснение:
За 1 кг слив = 92,5/5 = 18,5 грн
за 2 кг = 18,5*2 = 37 кг
dedrennikova:
Не правильно щас дам правильный ответ
Ответ дал:
1
Ответ:
92,5÷5=18
18×2=37
нам треба дізнатись спершу скільки за 1 кг а в нас їх 5 ми ділимо суму на кг і в нас получається скільки заплатили за 1 кг слив а потім множим на 2кг і будемо знати скільки заплатили за 2кг
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
3 года назад
3 года назад
8 лет назад