• Предмет: МХК
  • Автор: riorio00000001
  • Вопрос задан 4 месяца назад

РОЗДІЛ ІІ. ПАНОРАМА МИСТЕЦТВ 1 Назвіть украïнські народні музичні інструменти, зображенi на ілюстраціях. 2 Схарактеризуйте iнструмент, поширений у музичнiй культурi бароко. 3 Визначте з-поміж портретів композиторiв засновника украïнськоï компо- зиторської школи й автора акапельних хорових концертів. Якi Композитори писали музику для цих iнструментів? Наведіть приклади творів, схарактеризуйте ïх жанрові та стильові особливості. 5 Порівняйте жанри симфонії та сюїти на конкретних музичних творах. Який з цих жанрів набув вершинного розквіту в епоху класицизму? 6 Поясніть поняття «симфонiчний розвиток». 194 ПЕРЕВІРЯЄМО СВОЇ ДОСЯГНЕННЯ 1 zaf каната ст до якого стилю належать цi пам'ятки архітектури? Визначте та порівняйте особливості скульптури бароко i класицизму. Які картини з-поміж поданих ілюстрацій написано в романтичному стилі, а які в реалістичному? Які види мистецтва представлені на iлюстрацiях? До яких стилів вони на- лежать? 10 Чи можуть стилі поєднуватися у творчості одного митця? Наведіть 11 приклади. Запропонуйте ідею емблеми фестивалю «Зустрічі у просторі культури: Україна - Європа» та мелодію, що стане гаслом цього заходу. 95 LELIN​

Ответы

Ответ дал: Аноним
4

Деякі українські народні музичні інструменти включають бандуру, кобзу, лірний барабан, дрильбу, сопілку, трембіту та багато інших.

У музичній культурі бароко поширений інструментом є орган. Він мав велику популярність як сольний інструмент і використовувався в багатьох барокових композиціях.

Засновником української композиторської школи є Микола Леонтович, автор відомого народного хорового твору "Щедрик" (відомий як "Колядка"). Акапельні хорові концерти зв'язуються з композитором Дмитром Бортнянським.

Деякі композитори, які писали музику для українських народних інструментів, включають Миколу Леонтовича, Миколу Лисенка, Олександра Кос-Анатольського. Наприклад, Леонтович склав "Колядку" для хору або капели, Лисенко створив "Українську рапсодію" для бандури та симфонічного оркестру.

Симфонія та сюїта - це два різних жанри класичної музики. Симфонія - це великий оркестровий твір, зазвичай в чотирьох частинах, який характеризується розвиненою структурою та симетрією. Сюїта - це збірка коротких музичних епізодів, часто взятих з танцювальних форм, і зазвичай не має жорсткого музичного плану.

Вас заинтересует