Марійка Купила 4 кг цукерок одного виду по 54 грн за кілограм а другого виду цукерок купила 2 кг. Середня ціна куплених цукерок 56грн за кілограм. Скільки коштував кілограм цукерок другого виду?Даю 25 баллов
Ответы
Ответ дал:
0
Доброго ранку!
Нехай х - ціна за кг другого виду, звідси:
(54 + 2х) : 2 = 56
54 + 2х = 56 * 2
54 + 2х = 112
2х = 112 - 54
2х = 58
х = 58 : 2
х = 29
Відповідь: 29 грн коштував кілограм цукерок другого виду.
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
3 года назад
3 года назад